منو

درباره ما

مركز فن بازار ملي ايران (پارك فناوري پرديس) با همكاري شركت فرابورس ايران و با حمايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري اقدام به برگزاري فستیوال‌های متعدد در صنایع لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی،  موادغذايي، سنگ، پلاستیک و پلیمر و ... نموده که با استقبال گسترده صنعتگران، تولیدکنندگان و فناوران رو به رو گردیده است. اکنون مدنظر است تا فستیوال نوآوری‌های حوزه پساب تحت عنوان از "پساب تا آب" برگزار گردد:

 محورهای اصلی این فستیوال عبارتند از:

  • راهکارهای تصفیه و شیرین‌سازی آب
  • فناوری‌های نوین در راستای استفاده مجدد از پساب
  • رفع چالش‌هاس زیست‌محیطی پساب

 اين فستیوال تخصصي به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌ها در حوزه آب و پساب از طریق معامله و جذب سرمایه‌گذار در بازار نوآوری فکری و با حضور سرمایه گذاران و تولیدکنندگان داخلی و خارجی صنایع مختلف مربوط به حوزه آب و پساب برگزار می‌شود.

 

در این فستیوال، طرح ها و اختراعات حائز شرایط پس از طی کردن فرآیند ارزیابی و انتخاب در روز برگزاری فستیوال به مخاطبان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی معرفی شده و زمینه تعامل بین طرفین با برگزاری جلسات رو در رو (B2B) فراهم می‌شود.

  • در صورت حصول توافقات و انجام معامله از طریق بازار دارایی فکری، حمایت‌های مادی و معنوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وجود خواهد داشت.

 

در این فستیوال، مرکز پژوهش و فناوری علم و توسعه دانشگاه علم و صنعت ایران به عنوان بازوی علومی حضور خواهد داشت تا مشاوره‌های لازم را جهت عملیاتی شدن فناوری‌ها ارائه دهد. 

سایر لینکها
راه های ارتباطی
اطلاعات تماس
نقشه گوگل